wtorek, 19 maja 2015

Wynik CANDY


Nie chcę być posądzona o organizację gier hazardowych, więc sposób wyłonienia osoby do obdarowania CANDY z dnia 16 kwietnia 2015 r. pozostanie moją tajemnicą. Zapewniam, że był on demokratyczny i Krzyś miał decydujące zdanie.  Serwetki wielkanocna i wigilijna powędrują do Basi Wójcik z bloga " Pięć pór roku".  Gratuluję Ci Basiu i proszę o przesłanie na moją pocztę elektroniczną danych osobowych potrzebnych do nadania  przesyłki. Pozostałym osobom bardzo dziękuję za udział w zabawie. Dzięki Wam była ona ekscytująca. Dedykuję Wam kolejne zdjęcia moich bzów, które tworzą kwiatowe  ściany. Każdy krzew ma inny kolor i zapach, w tym roku kwitną nawet te, które rok temu wydawały się już  wyschnięte. 

22 komentarze:

 1. Gratuluję imienniczce szczęścia w grach nie hazardowych :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Iwonko pieknie bzowo u Ciebie, a wnusiu przesłodki gratuluję i juz widze,że bedziesz dla Niego coś dziergać....dzieki za miłą zabawę i winszuje Basi:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne serwetki :) nie brałam udziału w Twoim candy bo zostawiłam dla innych pierwszeństwo co z szydełkiem nie po drodze:)))
  Pozdrawiam serdecznie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje i dziękuję za zabawę - lubię bzy ! Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. To chyba dlatego takie szczęście mnie spotkało, że kocham dzieci ogromnie, a Krzyś wpadł mi w oko od pierwszego wejrzenia! Dziękuję Ci słodki Krzysiu, a przy okazji Twojej utalentowanej Babci- to pisze Basia, która nawet szydełka w ręku trzymać nie potrafi, więc jest tym bardziej szczęśliwa:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sliczne serwetki...piekne bzy ,mam tez kilka i jak uwielbiam ich zapach.Pozdrawiam cie Iwonko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla Basi .
  Oj bzy w tym roku pięknie kwitną i pachną.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ваша сирень цветет великолепно! С уважением!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję Basi ślicznej wygranej i Krzysiowi głównej roli w tym i poprzednim poście. Bzy uwielbiam mam tylko jeden w pięknym kolorze fioletu, ale marzę o białym bzie w ogrodzie.Twoje bzy tez są urzekające Iwonko.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez w kolorze fioletu pięknie wygląda w zestawieniu z białym, więc to dobry pomysł Jolu, by zasadzić w ogrodzie biały krzaczek. U mnie fioletowy bez koresponduje z białym u sąsiadów.

   Usuń
 10. Gratuluję Basi wygranej - serwetki są piękne - Tobie Iwonko gratuluję ślicznego wnuka Krzysia - wybrali mu piękne imię - pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję Basi wygranej - serwetki są piękne - Tobie Iwonko gratuluję ślicznego wnuka Krzysia - wybrali mu piękne imię - pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bliższej i dalszej rodzinie same chłopaki się rodzą Wandziu od wielu lat, więc sporo ładnych imion męskich już wykorzystano, a Krzysztofa o tym nazwisku jeszcze nie było.

   Usuń
 12. Gratulacje dla Basi. Piękne serwetki wygrała. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 13. Serdecznie gratuluję Basi pięknej wygrane. Twoje bzy pięknie kwitną. Moje w tym roku coś dziwnie podupadły, albo przymarzły, albo nornice. Pozdrawiam :):):):)

  OdpowiedzUsuń
 14. Bzy masz imponujące, pewnie zapach roznosi się dookoła bardzo daleko.
  Gratuluję Basi wygranej, a Tobie dziękuje za zabawę.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj pachnie ten bez bardzo Bożenko, wystarczy okno otworzyć i zapach w całym domu, do wazonu nie wstawiam, bo by głowa bolała.

   Usuń
 15. Dziękuje za świetną zabawę, gratuluję wygranej. Piękne bzy oczy i powonienie radują.
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak Urso i jeszcze konwalie zaczynają kwitnąć bardzo je lubię, a przed wielu laty bukiet ślubny miałam właśnie z konwalii.

   Usuń